Блог - NEWS Meder - Новости МЕДЕР

Среда, 01.02.2023
Ukrainiancontet.at.ua
Меню сайта
Категории раздела
Програмування [35]
Мови веб-програмування [5]
О компании [0]
Новости игры
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Hack — PHP-подібний мова програмування загального призначення зі статичною типізацією, розроблений компанією Facebook і представлений 21 березня 2014 року[]. Код, написаний на мові Hack, виконується на віртуальній машині HHVM (англ. HipHop Virtual Machine), створеної на базі транслятора HipHop, і підтримує одночасно і Рубати, і PHP[].

Є відкритим програмним забезпеченням — вихідні коди проекту відкриті для учасників спільноти[].

Метою створення мови стало поєднання швидкого циклу розробки PHP з надійністю і продуктивністю, що забезпечує статична типізація.

На момент релізу проект підтримували його творці — Брайан О ' Салліван, Жюльєн Верлаг і Алок Менхраджани.

На момент релізу Hack і HHVM їх код був скомпільований під Ubuntu 12.04 LTS, Ubuntu 13.10 або Debian 7[
Категория: Мови веб-програмування | Просмотров: 488 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Groovy — об'єктно-орієнтована мова програмування, розроблений для платформи Java як доповнення до мови Java з можливостями Python, Ruby і Smalltalk.

Groovy використовує Java-подібний синтаксис з динамічною компіляцією в JVM байт-код і безпосередньо працює з іншим кодом Java і бібліотеками. Мова може використовуватися у будь-якому Java-проект або як скриптова мова.

Groovy завершив процес стандартизації в Java Community Process JSR 241.

Можливості Groovy (що відрізняють його від Java):
Статична і динамічна типізація
Вбудований синтаксис для списків, асоціативних масивів, масивів і регулярних виразів
Замикання
Перевантаження операцій

Першою згадкою про мову Groovy було повідомлення в блозі Джеймса Стречена (англ. James Strachan (programmer))[] від серпня 2003 року. Пізніше було випущено кілька версій між 2004 та 2006 роками. Після того, як почався процес стандартизації JCP, нумерація версій була змінена, і версію називають «1.0». Верс ... Читать дальше »
Категория: Мови веб-програмування | Просмотров: 423 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Ceylon — об'єктно-орієнтована мова програмування високого рівня з суворою статичної типізацією і комплект засобів розробки, що розробляються компанією Red Hat. Мова заснований на Java, а програми написані на Ceylon можуть бути запущені на віртуальних машинах Java і JavaScript[].

Перед проектом стоїть завдання порятунку розробників від проблем мови Java[]:
поліпшення структурованих даних і користувальницьких інтерфейсів,інтерфейсів
модульність версії мови,
підтримка функцій першого та вищого порядків,
позбавлення від незграбного метапрограммирования.

Назва мови є відсиланням до мови Java — острови Ява і Цейлон (нині Шрі-Ланка) є всесвітньо відомими постачальниками кави[].

Ceylon успадковує велику частину синтаксису Java. Приклад Hello, world![]:

shared void hello() {
print("Hello, World!");
}

Цейлон не буде надавати перевантаження операторів, оскільки вона вважається надмірно заплутаною, але замість цього ... Читать дальше »
Категория: Мови веб-програмування | Просмотров: 452 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

C# (вимовляється «сі шарп») — об'єктно-орієнтована мова програмування. Розроблений в 1998-2001 роках групою інженерів під керівництвом Андерса Хейлсберга в компанії Microsoft як мова розробки додатків для платформи Microsoft .NET Framework і згодом був стандартизований як ECMA-334 та ISO/IEC 23270.

C# відноситься до сім'ї мов з C-подібним синтаксисом, з них синтаксис найбільш близький до C++ і Java. Мова має статичну типізацію, підтримує поліморфізм, перевантаження операторів (у тому числі операторів явного і неявного приведення типу), делегати, атрибути, події, властивості, узагальнені типи і методи, ітератори, анонімні функції з підтримкою замикань, LINQ, виключення, коментарі у форматі XML.

Перейнявши багато чого від своїх попередників — мов C++, Pascal, Модула, Smalltalk і, в особливості, Java — С#, спираючись на практику їх використання, виключає деякі моделі, що зарекомендували себе як проблематичні при розробці програмних систем, наприклад, C# на від ... Читать дальше »
Категория: Мови веб-програмування | Просмотров: 942 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

ActionScript — об'єктно-орієнтована мова програмування, один з діалектів ECMAScript, який додає інтерактивність, обробку даних та багато іншого вмісту Flash-додатків. ActionScript виконується віртуальною машиною (ActionScript Virtual Machine), яка є складовою частиною Flash Player. ActionScript компілюється в байт-код, який включається в SWF-файл.

SWF-файли виконуються Flash Player-му. Flash Player існує у вигляді плагіна до веб-браузера, а також як самостійне виконуваний додаток (standalone). У другому випадку можливе створення виконуваних exe-файлів (projector), коли додаток Flash Player об'єднується з swf-файл за аналогією з SFX.

З допомогою ActionScript можна створювати інтерактивні мультимедіа-додатки, ігри, веб-сайти та багато іншого.

ActionScript — відкритий мова програмування, його специфікація знаходиться у відкритому доступі на сайті Adobe[]. Компілятор (як частина Apache Flex) і відкрита віртуальна машина (Tamarin) є відкритим програмним з ... Читать дальше »
Категория: Мови веб-програмування | Просмотров: 398 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Алгоритм — це набір інструкцій, що описують порядок дій виконавця для досягнення результату рішення задачі за кінцеве число дій, при будь-якому наборі вихідних даних. У трактуванні старої замість слова «порядок» використовувалося слово «послідовність», але в міру розвитку паралельності в роботі комп'ютерів слово «послідовність» стали замінювати більш загальним словом «порядок». Це пов'язано з тим, що робота якихось інструкцій алгоритму може бути залежна від інших інструкцій або результатів їх роботи. Таким чином, деякі інструкції повинні виконуватися строго після завершення роботи інструкцій, від яких вони залежать. Незалежні інструкції, що стали незалежними через завершення роботи інструкцій, від яких вони залежать, можуть виконуватися в довільному порядку, паралельно або одночасно, якщо це дозволяють використовуються процесор і операційна система.

Раніше часто писали «алгорифм», зараз таке написання використовується рідко, але, тим не менш, має місце (наприклад, ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 459 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Програмний інтерфейс — функціональність, яку деякий програмний компонент надає іншим програмним компонентам.

Можна розрізняти два види такої функціональності:
та, що використовується при створенні прикладних програм — інтерфейсом програмування додатків (API);
та, що використовується при створенні системних компонентів і може називатися інтерфейсом програмування компонентів операційної системи або інтерфейсом системного програмування (SPI, англ. system programming interface).

Крім того, програмні інтерфейси можуть бути різнорівневими, ставлячись до рівня програмного коду (API і SPI), або до рівня машинного коду (ABI, англ. application binary interface, і SBI, англ. system binary interface).
Категория: Програмування | Просмотров: 399 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Міжнародна асоціація комп'ютерної музики (англ. International Computer Music Association, ICMA) — всесвітня асоціація, в якій складаються різні організації та окремі фізичні особи, які займаються створенням і вивченням комп'ютерної музики, а також забезпеченням технологічних умов її існування і подальшого розвитку.

Членами ICMA є композитори, музиканти-виконавці, музикознавці, педагоги, вчені, інженери, психологи, акустики, програмісти та інші дослідники, що працюють в області комп'ютерної музики, а також виробники електронних музичних інструментів та комп'ютерного обладнання.

У 2012 році в якості членів ICMA були зареєстровані організації і приватні особи з 69 країн, розташованих на 4-х континентах. []

Міжнародна Асоціація Комп'ютерної Музики щорічно (починаючи з 1974 року) організовує для своїх членів і запрошених учасників Міжнародну конференцію з комп'ютерної музики (ICMC), на якій обговорюються різні теоретичні і практичні аспекти питань, пов'яз ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 445 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Ключове слово — слово в тексті, здатне в сукупності з іншими ключовими словами представляти текст (див. релевантність). У вебі використовується головним чином для пошуку.

Набір ключових слів документа називають пошуковим образом документа[джерело не вказано 2029 днів]. Набір ключових слів близький до анотації, плану і конспекту, які теж представляють документ з меншою деталізацією, але позбавлений синтаксичної структури.

Коли використовують термін «ключове слово», мають на увазі кілька близьких, але не сводимых один до одного понять:
Ключове слово в аналізі тексту (в тому числі, при побудові індексу в пошукових системах) — набір слів, що становлять зміст тексту і одержуваних лінгвістичними та математичними методами (наприклад, аналізуючи частоту появи слова в тексті).
У HTML для завдання ключових слів є елементи HTML meta з атрибутом keywords. Такий шлях завдання ключових слів відкриває ще більше можливостей для зловживання, тому практично не сприймає ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 419 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Кодування — процес написання програмного коду, скриптів, з метою реалізації певного алгоритму на певній мові програмування.

Деякі плутають такі поняття, як програмування і безпосередньо кодування. Кодування є лише частиною програмування, поряд з аналізом, проектуванням, компіляцією, тестуванням і налагодженням, супроводом.

У вузьких колах кодування також може називатися «кодинг» (англ. coding). Однак у літературі цей термін використовується рідко.
Категория: Програмування | Просмотров: 441 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

1 2 3 4 »
Вход на сайт

Поиск
Интернет
Здоровье
Афиша
Ситуация на восток
Религия
Архив записей
Каталог сайтов Всего.RU
Рейтинг@Mail.ru
Copyright Ukrainiancontet.at.ua © 2023
uCozЯндекс.Метрика