Среда, 27.11.2024
Ukrainiancontet.at.ua
Меню сайта
Категории раздела
Програмування [35]
Мови веб-програмування [5]
О компании [0]
Новости игры
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Програмування
Алгоритм — це набір інструкцій, що описують порядок дій виконавця для досягнення результату рішення задачі за кінцеве число дій, при будь-якому наборі вихідних даних. У трактуванні старої замість слова «порядок» використовувалося слово «послідовність», але в міру розвитку паралельності в роботі комп'ютерів слово «послідовність» стали замінювати більш загальним словом «порядок». Це пов'язано з тим, що робота якихось інструкцій алгоритму може бути залежна від інших інструкцій або результатів їх роботи. Таким чином, деякі інструкції повинні виконуватися строго після завершення роботи інструкцій, від яких вони залежать. Незалежні інструкції, що стали незалежними через завершення роботи інструкцій, від яких вони залежать, можуть виконуватися в довільному порядку, паралельно або одночасно, якщо це дозволяють використовуються процесор і операційна система.

Раніше часто писали «алгорифм», зараз таке написання використовується рідко, але, тим не менш, має місце (наприклад, ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 561 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Програмний інтерфейс — функціональність, яку деякий програмний компонент надає іншим програмним компонентам.

Можна розрізняти два види такої функціональності:
та, що використовується при створенні прикладних програм — інтерфейсом програмування додатків (API);
та, що використовується при створенні системних компонентів і може називатися інтерфейсом програмування компонентів операційної системи або інтерфейсом системного програмування (SPI, англ. system programming interface).

Крім того, програмні інтерфейси можуть бути різнорівневими, ставлячись до рівня програмного коду (API і SPI), або до рівня машинного коду (ABI, англ. application binary interface, і SBI, англ. system binary interface).
Категория: Програмування | Просмотров: 483 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Міжнародна асоціація комп'ютерної музики (англ. International Computer Music Association, ICMA) — всесвітня асоціація, в якій складаються різні організації та окремі фізичні особи, які займаються створенням і вивченням комп'ютерної музики, а також забезпеченням технологічних умов її існування і подальшого розвитку.

Членами ICMA є композитори, музиканти-виконавці, музикознавці, педагоги, вчені, інженери, психологи, акустики, програмісти та інші дослідники, що працюють в області комп'ютерної музики, а також виробники електронних музичних інструментів та комп'ютерного обладнання.

У 2012 році в якості членів ICMA були зареєстровані організації і приватні особи з 69 країн, розташованих на 4-х континентах. []

Міжнародна Асоціація Комп'ютерної Музики щорічно (починаючи з 1974 року) організовує для своїх членів і запрошених учасників Міжнародну конференцію з комп'ютерної музики (ICMC), на якій обговорюються різні теоретичні і практичні аспекти питань, пов'яз ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 548 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Ключове слово — слово в тексті, здатне в сукупності з іншими ключовими словами представляти текст (див. релевантність). У вебі використовується головним чином для пошуку.

Набір ключових слів документа називають пошуковим образом документа[джерело не вказано 2029 днів]. Набір ключових слів близький до анотації, плану і конспекту, які теж представляють документ з меншою деталізацією, але позбавлений синтаксичної структури.

Коли використовують термін «ключове слово», мають на увазі кілька близьких, але не сводимых один до одного понять:
Ключове слово в аналізі тексту (в тому числі, при побудові індексу в пошукових системах) — набір слів, що становлять зміст тексту і одержуваних лінгвістичними та математичними методами (наприклад, аналізуючи частоту появи слова в тексті).
У HTML для завдання ключових слів є елементи HTML meta з атрибутом keywords. Такий шлях завдання ключових слів відкриває ще більше можливостей для зловживання, тому практично не сприймає ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 517 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Кодування — процес написання програмного коду, скриптів, з метою реалізації певного алгоритму на певній мові програмування.

Деякі плутають такі поняття, як програмування і безпосередньо кодування. Кодування є лише частиною програмування, поряд з аналізом, проектуванням, компіляцією, тестуванням і налагодженням, супроводом.

У вузьких колах кодування також може називатися «кодинг» (англ. coding). Однак у літературі цей термін використовується рідко.
Категория: Програмування | Просмотров: 523 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Інтегрована середовище розробки, IDE (англ. Integrated development environment) — комплекс програмних засобів, що використовується програмістами для розробки програмного забезпечення (ПО).

Середовище розробки включає в себе:
текстовий редактор,
компілятор і/або інтерпретатор,
засоби автоматизації складання,
відладчик.

Іноді містить також засоби для інтеграції з системами керування версіями та різноманітні інструменти для спрощення конструювання графічного інтерфейсу користувача. Багато сучасні середовища розробки також включають браузер класів, інспектор об'єктів і діаграму ієрархії класів — для використання при об'єктно-орієнтованої розробки. IDE зазвичай призначені для декількох мов програмування — такі як IntelliJ IDEA, NetBeans, Eclipse, Qt Creator, Geany, Embarcadero RAD Studio, Code::Blocks, Xcode або Microsoft Visual Studio, але є і IDE для одного визначеного мови програмування — як, наприклад, Visual Basic, Delphi, Dev-C++.

Приват ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 577 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Вихідний код (також вихідний текст) — текст комп'ютерної програми на якій-небудь мові програмування або мовою розмітки, який може бути прочитаний людиною. В узагальненому сенсі — будь-які вхідні дані для транслятора. Вихідний код транслюється в виконуваний код цілком до запуску програми за допомогою компілятора, або може виконуватися відразу за допомогою інтерпретатора.

Вихідний код або використовується для отримання об'єктного коду або виконується інтерпретатором. Зміни ніколи не виконуються над об'єктним кодом, тільки над вихідним, з подальшим повторним перетворенням в об'єктний.

Інше важливе призначення коду в якості опису програми. З текстом програми можна відновити логіку її поведінки. Для полегшення розуміння вихідного коду використовуються коментарі. Існують також інструментальні засоби, що дозволяють автоматично отримувати документацію з вихідного коду — т. зв. генератори документації.

Крім того, вихідний код має багато інших застосувань. Він ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 449 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Метод розробки динамічних систем (Dynamic Systems Development Method, DSDM) - це головним чином методика розробки програмного забезпечення, що базується на концепції швидкої розробки додатків (Rapid Application Development, RAD). У 2007 році DSDM став основним підходом до управління проектом і розробки додатків[]. DSDM - це ітеративний і інкрементний підхід, який надає особливого значення тривалого участі в процесі користувача/споживача.

Мета методу - здати готовий проект вчасно і вкластися в бюджет, але в той же час регулюючи зміни вимог до проекту під час його розробки. DSDM входить в сімейство гнучкої методології розробки програмного забезпечення, а також розробок, що не входять у сферу інформаційних технологій.

Остання версія DSDM називається DSDM Atern. Назва Atern - це скорочення від Arctic Tern (пер. Полярна крачка). Полярна крачка - птиця, яка може подорожувати на великі відстані. Вона символізує безліч аспектів методу, наприклад визначення пріорите ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 498 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Розробка через тестування (англ. test-driven development, TDD) — техніка розробки програмного забезпечення, яка ґрунтується на повторенні дуже коротких циклів розробки: спочатку пишеться тест, що покриває бажана зміна, потім пишеться код, який дозволить пройти тест, і під кінець проводиться рефакторинг нового коду до відповідних стандартів. Кент Бек, який вважається винахідником цієї техніки, стверджував у 2003 році, що розробка через тестування заохочує простий дизайн і вселяє впевненість (англ. inspires confidence)[].

У 1999 році при своїй появі розробка через тестування була тісно пов'язана з концепцією «спочатку тест» (англ. test-first), застосовуваної в екстремальному програмуванні[], однак пізніше виділилася як незалежна методологія.[].

Тест — це процедура, яка дозволяє або підтвердити, або спростувати працездатність коду. Коли програміст перевіряє працездатність розробленого ним коду, він виконує тестування вручну.

Розробка через тестування ви ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 637 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

Конфігураційне управління (англ. software configuration management, SCM) в програмної інженерії — комплекс методів, спрямованих на систематичний облік змін, внесених розробниками в програмний продукт в процесі його розробки та супроводу, збереження цілісності системи після змін, запобігання небажаних і непередбачуваних ефектів, формалізацію процесу внесення змін.

В цілому, конфігураційне управління відповідає на запитання: «Хто вже зробив щось, як нам це відтворити?»

Спочатку управління конфігурацією застосовувалося в програмуванні. Під конфігурацією розумівся склад деталей кінцевого продукту та «взаємне розташування частин» фізичної вироби. Таким чином, конфігурацією можна управляти, контролюючи документи, що описують кінцевий продукт, вимоги до нього, всю його проектну та технологічну документацію.

У зв'язку з високою динамічністю сфери розробки ПО, в ній конфігураційне управління особливо корисно. До процедур можна віднести створення резервних коп ... Читать дальше »
Категория: Програмування | Просмотров: 512 | Добавил: Adminn | Дата: 26.10.2015 | Комментарии (0)

1 2 3 4 »
Вход на сайт

Поиск
Интернет
Здоровье
Афиша
Ситуация на восток
Религия
Архив записей
Каталог сайтов Всего.RU
Рейтинг@Mail.ru
Copyright Ukrainiancontet.at.ua © 2024
uCozЯндекс.Метрика